Snowbike


Jak ideálně přečkat zimu, když nelze vyjet na kole? K tomu je určen náš zimní produkt Gigantic Snowbike.            

V prvopočátku jsme se soustředili na snowbike set, který se dá nasadit na sjezdové kolo. Když se nám podařil tento krok, a poté, co jsme testovali celou jednu sezonu, abychom ověřily plnou funkčnost snowbiku, následně jsme se začali zabývat myšlenkou, že by se tento set dal nasadit na téměř všechny typy rámů a vidlic.

Podařilo se nám vyřešit i uchycení jednotlivých komponentů - unašeče lyže - téměř na všechny typy zadních staveb rámů i vidlic. Na místo klik s pedálama je vsazena osa z nerezové oceli s pedály, které jsou vsazeny do domečků a ty jsou staženy do středu rámu, takže nedojde k poškození závitu v rámu.

Na podzim roku 2008 jsme uvedli do prodeje kompletní sety na downhillová kola, dále pak na freeridová, fourcrossová, ale i XC kola. V současné době naše snowbike sety dodáváme do několika kamenných i internetových obchodů a spolupracujeme i s obchody v zahraničí, hlavně ve Švédsku.

Snowbike 1

V sezoně 2009-2010 jsme poprvé představili novinku - Snowbike set pro rámy na BMX. Vzhledem k pořizovací ceně sjezdových rámů nebo i jen rámu s odpruženou vidlicí, např.na fourcross je BMX daleko nižší investice a také výborná alternativa, jak přečkat zimní období. BMX komplet-rám a snowbike set jsou skladnější a tak se dá dát i dobře do osobního auta.

Fota kompletů snowbiků si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Fotogalerie Snowbike

Snowbike sety nebo i samostatné unašeče lze zakoupit v našem internetovém obchodě :


Snowbike 3